Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nowe Drzewce – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

175 000 zł7 900 m² 22,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym, położona w miejscowości Nowe Drzewce, gmina Szlichtyngowa, powiat wschowski, nr ewidencyjny działki: 204/1. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Droglowice

Droglowice(Nowe Drzewce + 13 km)

252 000 zł28 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka 28 arów w otoczeniu natury i spokoju. Działka w całości ogrodzona. Z tyłu działki obszar ochrony żurawi. Odległość do centrum miasta ok 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Sława(Nowe Drzewce + 14 km)

299 000 zł10 010 m² 29,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Sławie pod działalność przemysłową. Oferta dotyczy sprzedaży działki nr 256/6 o powierzchni koło 1 ha. Nieruchomość znajduje się w Sławie w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Święciechowa

Święciechowa(Nowe Drzewce + 24 km)

164 880 zł687 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 687 m położona w miejscowości Święciechowa. Działka objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Powstańców Wielkopolskich

Jezierzyce Kościelne(Nowe Drzewce + 20 km)

1 200 000 zł8 300 m² 144,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 300 m z domkiem w Jezierzycach Kościelnych. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzechwy

Święciechowa(Nowe Drzewce + 24 km)

200 000 zł852 m² 234,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na wyłączność ul. Jana Brzechwy, święciechowa (gm. Leszno) Metraż i układ: - 828 m - prostokąt - 852 m - prostokąt - 887 m - prostokąt Cena pojedynczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gołanice

Gołanice(Nowe Drzewce + 22 km)

150 000 zł661 m² 226,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka budowlana o powierzchni 661 m , zlokalizowana w urokliwej i spokojnej miejscowości Gołanice. To idealna propozycja dla osób marzących o domu w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grodziec Mały(Nowe Drzewce + 13 km)

3 650 000 zł197,90 m² 18 443,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grodziec Mały, działka gruntu usługowo-mieszkalnego o powierzchni 1,0382ha , zabudowany dwoma budynkami mieszkalnymi wolnostojącymi, budynkiem usługowo-magazynowym z garażami oraz projekt na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tarnów Jezierny

Tarnów Jezierny(Nowe Drzewce + 17 km)

230 000 zł1 508 m² 152,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1508 m2, sprzedaż, 230 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tarnów Jezierny

Tarnów Jezierny(Nowe Drzewce + 17 km)

150 000 zł1 181 m² 127,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1181 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Górczyna

Górczyna(Nowe Drzewce + 8 km)

269 000 zł4 100 m² 65,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 41 arów, położoną w miejscowości Górczyna, 15km od Głogowa, 12km od Wschowy. Działka jest niezabudowana, nieogrodzona,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij